کاتالوگ رنگ مو آلبورا
خرید ادکلن مردانه 212 مردانه

ادکلن 212 مردانه

ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه
قیمت: 70,000 تومان
ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه، از برند خوش نام و آوازه ی کارولینا هررا ، در سال ۲۰۱۵ به دنبال سری نسخه های قبلی خود یعنی 212 وی آی پی ، از این برند طراحی و به بازار عرضه گشت. عطر ادکلن مردانه 212 وی آی پی کلوب ادیشن، عطری است که با الهام از تصویر شبهای نیویورک طراحی شده است. مناسب هر فصل از سال بوده و از آن در درازای شبانه روز بهره برد. در مسیر بویایی اش ابتدا آمیزه ای از لیمو ترش، خاویار به همراه یادداشت های آبی دریا به استقبال شنونده می رود. چندی بعد با رایحه ی فلفل و جوز و نتهای چوبی کارش را ادامه داده و سرانجام با نبض قوی شکلات و نت های چوبی کار خود را به پایان رسانده و ماندگار می گردد.

با توجه به رای کاربران یادداشت اصلی عطر ادکلن مردانه ۲۱۲ وی آی پی کلوب ادیشن، لیمو ترش برگزیده شده است. عطر ادکلن مردانه ۲۱۲ وی آی پی کلوب ادیشن پس از خشک شدن بر روی پوست رایحه ای شیرین داشته اما پخش بویی همچون چوب به انضمام ترشی لیمو را با خود به همراه دارد. بیشترین کاربرد را برای شبانه روز و در فصولی که درجه حرارت کمتری دارند می توان از آن در نظر داشت.
با توجه به ادامه دار شدن ظاهر نسخه های قبلی و پیروی از آنها، ظاهر بطری این محصول این بار با شیشه ی ترام رنگی از بی رنگ به طلایی به صورت رنگین کمانی در حرکت بوده و در حدود پانصد گرم وزن را داراست، که نسبت به نسخه های پیشین کمی سنگین تر می باشد.
محصول مشابه :

منوی اصلی

Main Menu

دسته بندی محصولات

راست کلیک کنید

آخرین محصولات

canteen.ir

پربیننده ترین مطالب

Favorite Posts

لینک های سایت

Links
§قــالب گــراف§
قالب گراف وبسایتی پراز قالب های
زیبا و حرفه ای ومخصوص وبلاگها
WWW.GHALEBGRAPH.IR
§یار گمنام§
یارگمنام رسانه ای فرهنگی مذهبی
به همراه مقالات و فایل های گرافیکی مذهبی
WWW.YARGOMNAM.IR
کسب درآمد از وبلاگ
کسب درآمد از وبلاگ بدون زحمت و هزینه
کاملا قانونی و بدون دردسر
http://orderwork.ir
کاتالوگ رنگ مو آلبورا
کاتالوگ رنگ مو آلبورا
به همراه کاتالوگ رنگ مو آنیکا
برای دانلود کلیک کنید